Vyhľadávanie zájazdov
Side Kum - Turecko - Turecká riviéra - Side

Side Kum

Turecko » Turecká riviéra » Side

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Side Kum

Počet termínov:

97 termínov / 67 Last minute / 0 First moment

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Viedeň

Počasie:

Dnes Počasí v Manavgat - transparent 32°C
Zajtra Počasí v Manavgat - transparent 24 - 32°C
22.9. Počasí v Manavgat - transparent 24 - 30°C
23.9. Počasí v Manavgat - transparent 23 - 29°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Side Kum Hotel
Hotel
Hotel Side Kum Hotel
Prehľad
Poloha:

Hotel sa nachádza cca 600 m od dlhej piesočnatej pláže v Kumköy (k dispozícii je kyvadlová doprava). Mesto Side s mnohými obchodmi a reštauráciami je vzdialené asi 5 km a mesto Manavgat asi 7 km.

Popis: Rekreačný hotel sa skladá celkom zo 197 izieb, z hlavnej budovy a niekoľkých vedľajších budov. Stavebné komplexy sú spojené malým podchodom. Medzi hotelové zariadenia patrí lobby s recepciou, WiFi zadarmo v priestore recepcie, internetový kútik (za poplatok), bufetová reštaurácia, à la carte reštaurácie, niekoľko barov, cukráreň, niekoľko obchodov, moderné kúpele a vyhrievaný krytý bazén.

Ubytovanie:

Moderné dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou, WC, sušičom vlasov, telefónom, trezorom, minibarom, kúrením (individuálne), satelitným TV a balkónom. Ekonomické izby sa líšia v umiestnení, veľkosti a vybavení. Rodinné izby majú 2 spálne bez spojovacích dverí.

Šport: Šípky, fitness centrum, turecké kúpele a sauna; denný zábavný program a šport, hry a večerná show. Za poplatok: stolný tenis, Game Center a procedúry vo wellness centre.

Deti:

Mini klub pre deti vo veku 4-12 rokov.

Stravovanie:

All-inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva / čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10 hod. - 24 hod.. 1 x za pobyt večera v à la carte reštaurácii (v závislosti od dostupnosti, nutná rezervácia).
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

Side Kum Hotel