Sunny Days Palma de Mirette, Egypt, Hurghada, 24.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60286056

Sunny Days Palma de Mirette

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstar

LM


Sunny Days Palma de Mirette

Termín:

24.5.2018 - 31.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


448 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Palma de Mirette
Poloha

Přímo u menšího písečného zálivu přibližně 10 km severně od letiště, staré centrum Hurghady (Dahar) cca 3 km, nové centrum (Sakkala) cca 3 km.

Vybavenie

Vstupní hala s recepcí, lobby bar, hlavní restaurace, 2 restaurace `a la carte (rybí, pizzerie), orientální koutek s vodními dýmkami za poplatek, několik obchůdků se suvenýry, směnárna, konferenční místnost, lékař, kadeřnictví, 2 bazény (1 s oddělenou částí pro děti), bar u bazénu. Lehátka, matrace, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Ubytovanie

DR/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů na vyžádání na recepci zdarma), individuální klimatizace, TV/sat., telefon, trezor zdarma, minilednička (2 lahve vody při příletu zdarma), balkon nebo terasa.

Stravovanie

Viz program all inclusive.

Zábava

Denní a večerní animační programy a show.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře v malém zálivu, vhodné podmínky pro potápění a šnorchlování, bar na pláži, sprchy a toalety u pláže.

Šport

Zdarma: fitness, plážový volejbal, stolní tenis, 2 hodiny squashe a 2 hodiny tenisu za pobyt.

Za poplatek: vodní sporty, potápěčské centrum, 2 tenisové kurty, 2 squashové kurty, biliár, spa centrum (sauna, pára, jacuzzi, masáže aj.).

Deti

Integrovaný dětský bazén, miniklub a dětské hřiště.

All inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
Odpolední snack, káva, čaj a zákusek
Místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje (24 hodin denně, dle otevírací doby jednotlivých barů)
Noční lehké občerstvení

Platobné karty

VISA, MC, AMEX.

Internet

Za poplatek: internetový koutek, WiFi v lobby.

Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximálna obsadenosť

Dvoulůžkový pokoj (DR/DRP): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý

Dítě do 14 let

Informácie o lete
Odlet: 24. 5. 18:45
Návrat: 31. 5. 17:45
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Sunny Days Palma de Mirette