Cestovná agentúra Riva tour Prievidza

Milí priatelia, vážení klienti,

vítame Vás na webovej stránke cestovnej agentúry RIVA TOUR s.r.o. Prievidza.

Ponúkame Vám:

 • pobytové a poznávacie zájazdy po Slovensku a v okolitých krajinách, školské zájazdy a pobyty, firemné zájazdy a exkurzie
 • dovolenky pri mori
 • exotické zájazdy
 • detské tábory
 • wellness pobyty
 • liečebné pobyty
 • cestovné lístky autobusovej dopravy
 • prepravu našimi autami a mikrobusmi /viď samostatná záložka na web-stránke/
 • lodné zájazdy po riekach Európy, okružné morské a zaoceánske plavby
 • trajektové lístky
 • letenky /viď samostatná záložka/
 • komplexné cestovné poistenie - poisťovne Uniqa a Union
 • Senior travel 55+ tj. zvýhodnené pobyty pre seniorov

 

Zabezpečujeme ponuky FIRST a LAST MOMENT od viac ako 50-tich domácich a zahraničných touroperátorov, s rovnakými cenami a zľavami ako u organizujúcej cestovnej kancelárie.

Spolupracujeme so slovenskými, českými, rakúskymi a nemeckými cestovnými kanceláriami, ktoré stabilne fungujú na trhu cestovného ruchu a sú poistené voči insolventnosti.

Naši erudovaní pracovníci Vám radi pomôžu a poradia pri výbere Vašej dovolenky využívajúc svoje dlhoročné skúsenosti z práce v cestovnom ruchu, ako aj vlastné poznatky z krajín, ktoré sme osobne navštívili.

Naša druhá stránka so zameraním na wellness pobyty www.benefetravel.sk, kde nájdete nasledujúce kategórie pobytov:

 

 

 

 

Z histórie

Cestovná agentúra RIVA TOUR s.r.o., ako súkromná CA, vznikla v roku 2007, ako pokračovateľka cestovnej kancelárie Region tour s.r.o., ktorá pôsobila na trhu cestovného ruchu od roku 1996 a získala si svojích stálych a verných zákazníkov.

Erudovaní pracovníci s viacročnými skúsenosťami v cestovnom ruchu sa rozhodli uplatniť svoje vedomosti, osobné skúsenosti v poskytovaní služieb svojím, už stálym klientom, pri sprostredkovaní pobytov veľkých renomovaných touroperátorov slovenských, českých i zahraničných. Svojimi skúsenosťami, širokým prehľadom a individuálnym prístupom ku požiadavkám zákazníkov sa k nám klienti vracajú a množstvo nových narastá.

Naša práca je aj našim koníčkom, máme radi cestovanie, poznávanie nových krajín, objavovanie historických a kultúrnych pamiatok. Radi ponúkame a organizujeme nielen pobytové zájazdy - tak letné ako aj zimné, ale aj kultúrno-poznávacie - skupinové firemné, školské, po Slovensku i do zahraničia, prostredníctvom touroperátorskej cestovnej kancelárie, ale tiež zájazdy zostavené na základe individuálnej objednávky zákazníkov.

Lákajú Vás diaľky, exotika? Máme dobré kontakty na skúsených organizátorov, tuzemské i zahraničné cestovné kancelárie.Tieto nám, na základe dlhodobej dobrej spolupráce, pravidelne posielajú výhodné ponuky, za lákavé Last minutové ceny.

Osobitnú kapitolu tvoria naše pobytovo-poznávacie zájazdy s náboženskou tematikou.

Chcete niekde vycestovať a máte záujem len o cestovný autobusový lístok, či samostatnú letenku? Dobre, radi vyhľadáme najvýhodnejšie spojenie za najlepšiu cenu.

Viac-menej novinkou na slovenskom trhu cestovného ruchu sú okružné plavby

po moriach, riekach a oceánoch sveta. Sú to krásne poznávacie zážitky, ale zároveň veľmi pohodlné a nevyčerpávajúce, pretože každú noc spíte v pohodlnej posteli a loď sa zatiaľ presúva na nové zaujímavé miesta, ktoré cez deň obdivujete.

Vaše požadavky a priania sú pre nás výzvou! Radi si vypočujeme Vaše skúsenosti a postrehy zo zájazdov, a to aj negatívne /tých máme veľmi málo/, pretože práve toto nám pomáha svoju prácu zlepšovať a svoje ponuky prispôsobovať požiadavkám klientov. Radi vyhovieme!

Príďte, telefonujte, mailujte, tešia sa na Vás pracovníci cestovnej agentúry RIVA TOUR v Prievidzi.

 

K informáciám k letenkám, ako aj vyhľadaniu najvhodnejšieho leteckého spojenia sa venuje samostatná časť našej stránky. TU

 

 

Cestovná agentúra Riva tour Prievidza